Yorgan Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama

Evlerinizde kullandığınız her türlü battaniye çeşitlerini; evlerinizden alıyoruz önce lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz daha sonra var olan lekelere müdahale ediyoruz.

Sanayi tipi Çamaşır Makineleri yardımıyla yıkanan battaniyeleri toz toprak bulaşmaması için kapalı mekan kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz.

Pırlanta Halı Yıkama Fabrikasında battaniye, elyaf yorgan, yün yorgan, pamuklu yorgan ve saten yorganlar özel makineler de tek tek yıkanmaktadır.
Bazı yıkamalarda olduğu gibi asla yerde yıkama yapılmamaktadır.

Özel battaniye yorgan yıkama makinelerinde şampuanla yıkanıp durulanır yumuşatıcı uygulanarak dezenfekte edildikten sonra kapalı kurutma bölgesinde kurutulup paketlenip sizlere teslimatı gerçekleştirilmektedir.

Yorgan veya Battaniyelerinizi, yerlere sererek hijyenik olmayan ortamlarda yıkamaya çalışan ucuzcu fason firmalara emanet etmeyiniz.

Yerlerde yıkanan yorgan ve battaniyeler, yerde ne kadar iyi yıkanmış olsa dahi Hijyenik açıdan iyi bir sonuç vermemekte ve deforme olmaktadır.

Yorgan Yıkama

Yorganlar hayatımızın her anında özellikle de soğuk kış gecelerinde yanımızda olan mükemmel derecede içimizi ısıtan ürünlerdir. Yorgansız bir uyku düşünülmemektedir. Yorgan ne kadar sağlıklı ve temizse güzel bir uyku da o kadar yakın olmaktadır.Tüm günün yorgunluğunu temiz bir yorganın rahatlığıyla uyuyarak atabilmek en büyük zevklerden biridir.

Yorganlar ise çeşit çeşittir. Tek kişilik, elyaflı, çift kişilik, silikonlu, pamuk, yün, ince, kalın vs. derken hangisiyle daha rahat ediyorsanız onu kullanmaktasınız. Ancak yorganlar hep aynı şekilde temiz kalmamaktadır. Bir süre sonra kirlenen yorganlar sağlık açısından da tehlike oluşturmaktadır. Çünkü yorgan gibi sık kullanılan eşyalarda bakteri oluşumu daha sık görülmektedir.

Gelişen yapılanma ve şehirleşme ile de yorgan yıkamak her yerde mümkün olmamaktadır. Bu yüzden, Fabrikamızın son teknoloji, modern yıkama makinelerinde yıkanan yorganlar ile daha güzel uyku deneyimi yaşayacaksınız.

Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir.

Halı yıkama firmaları bizim gibi yorgan yıkama hizmetini de vermektedirler. Ancak yorgan temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır. Bu işlem için evlerimizde kullandığımız  çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel endüstriyel yıkama makineleri kullanılmaktadır.

Yorganların temizleme işlemine başlamadan önce, varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır.Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünkü, yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa, yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır. Tamamen kuruyan yorganlar ambalajlanır ve adresinize teslim edilir. Servis esnasında hijyene önem vermekteyiz.

Ayrıca yorgan ve battaniyeler, makinelerde tek tarafa doğru sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmaz. Makineden çıkan yorganlar ütülenmiş gibi düz olurlar.

ÖNEMLİ NOT: Size makbuz vermeyen, sözüm ona kendilerini firma olarak takdim eden merdiven altı Fasoncu Yıkamacılara karşı dikkatli olunuz ve ÜRÜNLERİNİZİ KATİYEN VERMEYİNİZ. Çünkü, bir çok mağdurlarla karşılaşmaktayız ve halısını kime verdiğini bile bilememektedir.

                              

Tam Otomatik Yıkama VİEOMUZU İZLEYİNİZ

Yorgan ve Battaniyeleriniz ERA 111 Şampuanı İle Yıkanır

Teslimat

Teslimata hazır durumdaki ürünleriniz teslim etmek için, öncelikle sistemimizdeki kayıtlı telefon numarasından Müşteri aranarak, ONAY alınır.

Akabinde, İlgili Servis Ekibine teslim edilir ve Adresinize ulaştırılır. İrtibat sağlanamayan Müşterimizin cep numaralarına Sistemimiz üzerinden uyarı mesajı gönderilerek, Fabrikamızı araması rica edilir. Müşteri Onayı alınamayan Ürünler Servise verilmez. Taşıma esnasında, hijyen ve güvenlik kurallarına riayet edilmektedir. Ayrıca, Teslimata dair Program üzerinden SMS gönderilerek Müşteri bilgilendirilir. Ödeme Nakit Olarak Alınmaktadır.

Servislerimiz

Öğleden Sonra Fabrikadan çıkış yaparak belirlenmiş bir root dahilinde alım ve teslimat işlemi gerçekleştirilmektedir. Özel zaman kısıtları bulunan Müşterilerimize imkanlar dahilinde görüşerek yardımcı olunmaya çalışılmaktadır.

NOT: En geç 1 Ay içerisinde Teslim Alınmayan Ürünlerden Firmamız Sorumlu Değildir.

Ürünleriniz Size Teslim Edilirken, Halı Metrekare, Fiyat ve Toplam Tutarını gösteren HESAP EKSTRESİ verilmektedir.  Lütfen bu belgeyi almadan Ödeme Yapmayınız.

SİZLERE DAHA KALİTELİ VE PRATİK HİZMET EDEBİLMEK İÇİN LÜTFEN ÖNERİ VE ŞİKAYETLERİNİZİ BİZE BİLDİRİNİZ.